Kolektor pokarmu/ silikonowy odciągacz, ATEST PZH, Magiczna buteleczka

35,00 zł
Brutto

Kolektor pokarmu/ silikonowy odciągacz, ATEST PZH, Magiczna buteleczka, odciągacz, odciagacz, kolektor, kolektor pokarmu, pokarm, odciągacz pokarmu, dzieci, karmienie, silikonowy odciągacz, buteleczka, butelka, karmienie, 

Silikonowy odciągacz pokarmu nazywany również kolektorem pokarmu, dzięki swojej konstrukcji w kształcie buteleczki, jest niezwykle praktyczny, wytrzymały i prosty w obsłudze. Wykonany jest w 100 % z silikonu medycznego, który nie zawiera szkodliwych substancji takich jak BPA, PWC oraz ftalanów. Kolektor jest jednoczęściowy, co sprawia, że bardzo łatwo jest go wyczyścić. Można go sterylizować wrzątkiem oraz myć w zmywarce. Może być stosowany przez mamy karmiące piersią do wspomagania laktacji, do odciągania nadmiaru mleka np. podczas nawału lub do gromadzenia zapasów mleka, które mogą być użyte w przyszłości. Mamy nazywają kolektor magiczną buteleczką, której magia polega na zaskakującej efektywności.

 

Buteleczka przysysa się do piersi po delikatnym uciśnięciu jej dolnej części. Pod wpływem wytworzonej próżni, sama utrzymuje się na ciele bez konieczności podtrzymywania. Podczas karmienia piersią maluszka,, próżnia, która utrzymuje buteleczkę przyssaną do drugiej piersi, powoduje wypływ mleka do kolektora. Podczas jednej sesji można zebrać w ten sposób nawet 90 ml mleka! Jest to bardzo wygodna forma gromadzenia zapasów bez tracenia cennego czasu na odciągane standardowym laktatorem. Jest zatem świetnym rozwiązaniem dla mam wracających do pracy, które chcą, aby maluch dostawał mleko mamy. Jest bezgłośny, więc zapasy mleka można robić nawet podczas nocnych karmień.

 

Użycie kolektora jako ręcznego odciągacza, wymaga kilkukrotnego naciśnięcia podstawy buteleczki po jej przyłożeniu do piersi, aby pobudzić wypływ mleka. Wytworzone w ten sposób podciśnienie, samo wyciągnie mleko a przyssana buteleczka zbierze mleko wyciekające z piersi.

 

Konstrukcja buteleczki sprawia, że pasuje do każdego rozmiaru biustu a miękki silikon, z którego jest wykonana nie powoduje podrażnień brodawki. Kolektor sprawdza się także gdy laktacja jest już unormowana i jest polecany dla mam, które  mają
laktatoro-oporne piersi. 

 

Silikonowy odciągacz pokarmu/ kolektor może bardzo ułatwić komfort życia mam karmiących piersią i ściągających mleko. Mleko mamy jest niezastąpione a dzięki buteleczce każda cenna kropla może być wykorzystana.

 

SO1