Jonizator wody AQUATOR VIVO Silver

2 149,00 zł
Brutto

jonizator, vivo

Ilość

Jonizator wody AQUATOR VIVO Silver do produkcji wody jonizowanej, kwasowej i srebrnej.

  • Pojemność: 3 litry
  • Zasilanie: 220-230 V
  • Zużycie energii w produkcji wody jonizowanej: 320 W
  • Zużycie energii w produkcji wody srebrnej: 10 W
  • dla produkcji wody alkalicznej 320W,
  • Waga Jonizatora: około 1,9 kg

Jednolity korpus

Pokrywa urządzenia jest zintegorowana z korpusem, dzięki czemu jest ergonomiczny w użyciu. Dodatkowo panel sterujący jest mniej narażony na uszkodzenia mechaniczne i bezpośredni kontak z wodą.

Stabilne urządzenie

Optymalnie wyważony środek ciężkości korpusu pozwala utrzymać stabilność urządzenia przy podniesionej górnej części.

Ekskluzywny design

Nowy kształt, inspirowany sprzętem agd i zastosowana elegancka kolorystyka zapewniają produktowi swoje miejsce w kuchni.

Nowa konstrukcja wewnętrznych przegród na pojemniki i membrany

Pojemnik wewnętrzny ma nową konstrukcję z niewielkim uchwytem u góry, ułatwiającym wyjmowanie go z dużego naczynia. Ułatwiony jest też montaż uchwytu przegrody membranowej dzięki zastosowaniu miękkiego cefryfikowanego tworzywa sztucznego. Nowy materiał na przegrody wydłuża również wywotność membran. Nowa konstrukcja przegród membranowych ułatwia wymianę membran, dzięki czemu montaż ich jest sprawny i szybki.

Menu

Urządzenie posiada intuicyjne, proste w obsludze menu. W urządzeniu zaprogramowany jest język polski. Duże, wygodne przyciski usprawniają obsługę paneli, jednocześnie wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia i ścieranie.

Innowacje w elektrodach

Większa powierzchnia elektrod zanurzona w wodzie, a także mniejsza odległość elektrod wzgledem siebie pozwala na skrócenie czasu procesu elektrolizy wodu i zwiększa jego efektywność. Dodatkowo wskazania pozionu uzyskanego pH i ORP są bardziej precyzyjne.

Dodatki do urządzenia

  • Przyjazny środowisku, bezwonny płyn do czyszczenia katody (zawiera kwas mlekowy) pozwalający dokłądniej oczyścić elektrodę.
  • Ściereczka do czyszczenia katody. Dzięki zastosowaniu mikrofibry minimalizuje możliwe uszkodzenia elektrody, jakie mogą powstać przy stosowaniu nieodpowiednich ściereczek.
  • Ściereczka do czyszczenia srebrnej elektrody. Dzięki nowej srebrnej tkaninie tlenek srebra jest usuwany po każdym użyciu, co sprawia, że proces srebrzenia jest szybszy i bardziej efektywny.
  • Wszystkie wyżej wymienione produkty mogą być stosowane do pozostałych modeli jonizatorów marki aQuator.
W08