DR MELLER ACTIVE NEURON

93,00 zł
Brutto

ACTIVE NEURON DR MELLER UKŁAD NERWOWY

Ilość

Active Neuron

Produkt sypany ręcznie

Skład: stewia, shitake, kolendra, spirulina, chlorella, lecytyna słonecznikowa, morszczyn pęcherzykowaty, kardamon, czosnek niedźwiedzi, kocanka piaskowa, krwawnik, pieprz czarny

Właściwości składu:
  • Pomagają niwelować wyczerpanie psychiczne, stany depresyjne
  • Wspomagają układ pokarmowy.
  • Wzmacniają organizm.
  • Wspomagają pracę układu immunologicznego

Dlaczego dr Meller® ACTIVE NEURON?

Metale ciężkie występują obecnie w środowisku w ilościach takich, że niemal każdy człowiek jest nimi do pewnego stopnia zatruty. Są obecne w środowisku, wodzie z kranu, pożywieniu, plombach dentystycznych, starej farbie, lekach, sprzęcie kuchennym. Występują w kosmetykach i przyborach toaletowych (stosowane w żywności pestycydy i herbicydy są częstym ich źródłem). W rezultacie metale ciężkie towarzyszą nam przez całe życie, przedostają się głęboko w tkanki i to one stanowią największe zagrożenie. Z czasem mogą się utleniać, powodując uszkodzenia otaczających je struktur ciała oraz wzbudzać stan zapalny.

Często dotyczy to mózgu i innych części naszego układu nerwowego, a także narządów związanych z detoksykacją jak wątroba i nerki. Metale ciężkie są również ogromnym obciążeniem dla układu odpornościowego, osłabiając jego działanie. Jednorazowa ekspozycja na którykolwiek z metali ciężkich w dużej ilości może spowodować natychmiastowe objawy zatrucia. Przewlekła ekspozycja na ich niskie dawki może być przyczyną wszelkiego rodzaju objawów niepożądanych, w tym np. problemów z płodnością, obniżenia ilorazu inteligencji lub innych. Ciało człowieka wyposażone jest w mechanizmy radzenia sobie z toksynami, takimi jak metale ciężkie, lecz jeśli zostanie przeciążone, metale mogą zacząć odkładać się w organizmie.

Działanie składników Active Neuron na układ nerwowy

dr Meller® Active Neuron łączy w sobie dobroczynne działanie ziół, alg oraz lecytyny. Składniki te ochraniają komórki nerwowe – zarówno wewnątrz ich struktur jak też w substancjach okalających komórki. Może to przełożyć się na usprawnienie procesów zapamiętywania, kojarzenia i odtwarzania informacji.

Regularne stosowanie alg i lecytyny pomaga niwelować wyczerpanie psychiczne, stany depresyjne i niedobory energii. Dobrze dobrane komponenty wspomagają również układ pokarmowy. Odpowiednia mieszanina może być stosowana przy zaparciach i innych zaburzeniach trawiennych. Stosuje się ją również przy podatności na infekcje, migrenowych bólach głowy, zmęczeniu, bólach stawów, nerwowości i niepokoju, chwiejności nastroju, problemach skórnych, ospałości, bezsenności i osłabionej pamięci.

DRMACN